Oleje do włosów


Oleje do włosów potrafią zdziałać cuda!

Szamponu i odżywki używa zapewne każda z nas. O masce do włosów i serum na końcówki też zazwyczaj pamiętamy i używamy od czasu do czasu. Z olejami do włosów jest już gorzej. Nawet jeśli o nich słyszałyśmy to często nie korzystamy z ich dobrodziejstw. Dlaczego? Nie wiemy jak, boimy się o przetłuszczenie i zły wpływ na włosy. Zupełnie niepotrzebnie! Odpowiednio stosowane oleje do włosów mogą zdziałać cuda! Nie tylko wpłyną dobrze na kondycję włosów, ale też sprawią, że będą one pięknie wyglądały.

Stosowanie olejów wcale nie jest skomplikowane.

Są produkty, których możemy używać po prostu zamiast odżywki do włosów, a dzięki bogatemu składowi zadziałają one dużo lepiej. Takim kosmetykiem jest na przykład odżywcza oliwka Alona Shechter. Wmasowana we włosy odżywia je i zapobiega wypadaniu. Bardzo dobrze zastępuje klasyczne odżywki, a do tego ma dobry skład. Minerały z Morza Martwego i naturalne oleje wspaniale wpływają na każdy rodzaj włosów.

Niektóre oleje poleca się nakładać na włosy na dłuższy czas, a potem zmywać szamponem. Trzymane dłużej, najlepiej pod folią lub ręcznikiem, uwalniają drogocenne składniki i działają dużo intensywniej. Takim produktem jest na przykład odżywcze serum do włosów z olejem lnianym Alona Shechter. Wszystkie wiemy, jak dobrze ten olej działa na skórę. Z włosami jest podobnie. Jest to jeden z najpopularniejszych olejków kosmetycznych. Na włosy działa nawilżająco, zmniejsza przetłuszczanie, a nawet leczy.

Nie ma potrzeby rezygnować z ulubionych szamponów i odżywek, jeśli dobrze działają na nasze włosy.

Warto jednak wzbogacić pielęgnację i od czasu do czasu dać szansę olejom. Wbrew pozorom, nie przetłuszczą włosów, a mogą im pomóc. Plusem olejów jest ich wydajność – produkty te starczają na bardzo długo, ponieważ wystarczy zaledwie odrobina, by rozprowadzić produkt na całych włosach.

POLECANE PRODUKTY:

Odżywcza oliwka do włosów LITUPH Alona Shechter 250 ml

Odżywcze serum do włosów z olejem lnianym Alona Shechter 250 ml


Może Cię też zainteresować:

Wypadanie włosów – przyczyny i zapobieganie nadmiernemu wypadaniu włosów

No comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.