Informacje o dostawie

Zamawiając nasze kosmetyki spodziewasz się najwyższej jakości – i słusznie. Wybrany przez Ciebie krem, żel lub inny kosmetyk zapakujemy tak, aby dotarł do Ciebie w nienaruszonym stanie. W tej zakładce poznasz sposób wysyłki naszych produktów.


KOSZT ZA PRZESYŁKĘ

Złożenie zamówienia w sklepie Twoje zamówienie będzie zapakowane i wysłane do 24h
Odbiór osobisty w sklepie przy ul. Przewóz 34/205 Kraków Koszt 0 zł
Kurier InPost Koszt 17,00 zł
Paczkomat In Post Koszt 15,00 zł
Poczta Polska Koszt 17,00 zł
Paczka za pobraniem Koszt 20,00 zł
Kurier Fedex za pobraniem Koszt 21,00 zł


PAMIĘTAJ POWYŻEJ 250 zł WYSYŁKA ZA 0 zł !


Szanowny Kliencie,

Poniżej znajdziesz informacje o obowiązujących formach, czasie i kosztach dostawy na terenie Polski. Pamiętaj, że jeśli suma Twojego zamówienia przekroczy 250 złotych to przy płatności przelewem lub kartą kredytową dostarczymy Ci przesyłkę na nasz koszt!

1. Dostawa produktów zamówionych w sklepie odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia.

2. Dostawa zamówionych produktów odbywa się poprzez: – Paczkomaty InPost, – Poczta Polska, – Firma kurierska – przesyłka opłacona z góry i przesyłka pobraniowa.

3. Zamówienia przekraczające określoną wartość są wysyłane na koszt Sklepu. Informacja o aktualnie obowiązującym limicie zawsze jest umieszona na stronach produktowych Sklepu oraz w „koszyku” podczas składania zamówienia. W innym wypadku koszty przesyłki zakupionych produktów ponosi Klient, o czym Klient zostaje poinformowany przed akceptacją składanego zamówienia. Wysłanie zamówienia przez Klienta jest równoznaczne z zaakceptowaniem obowiązującego kosztu dostawy.

4. Koszt dostawy zostanie uwzględniony na dokumencie sprzedaży zgodnie z informacją wyświetlającą się w podsumowaniu Zamówienia.

5. Po wysyłce zamówionego Towaru, Klient otrzymuje za pomocą poczty elektronicznej wiadomość o wysyłce zakupionych Towarów wraz z informacją o kurierze i numerem przesyłki. Klient może sprawdzić status swojej przesyłki na stronie firmy kurierskiej.

6. Ze względu na dostawę przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej wymagane jest również podanie numeru telefonu kontaktowego oraz potwierdzenie obecności w miejscu dostawy w godz. 8.00-17.00.

7. W przypadku zamówień niezrealizowanych z winy Klienta, a w szczególności, w przypadku nieodebrania przesyłki z powodu nieobecności we wskazanym miejscu dostawy w godzinach 8.00-17.00, nieuzasadnionej odmowy odbioru przesyłki, podania błędnego adresu lub kodu pocztowego, Sprzedający zastrzega sobie prawo obciążenia Klienta kosztami ponownego transportu zamówienia, niezależnie od wartości zamówienia.

8. Sprzedający uznaje za wiążące podanie przez Klienta adresu dostawy, pod który ma zostać wysłana przesyłka, na etapie składania Zamówienia. Sklep zastrzega sobie możliwość zmiany adresu dostawy na prośbę Klienta, do momentu kiedy przesyłka nie została przejęta przez kuriera. Po przejęciu przesyłki przez kuriera, nie ma możliwości zmiany adresu dostawy.

9. Podczas odbioru przesyłki dostarczonej przez kuriera, Klient powinien sprawdzić w obecności kuriera stan opakowania zewnętrznego przesyłki. W przypadku uszkodzenia opakowania przesyłki Klient powinien sporządzić wraz z kurierem protokół szkody, w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach podpisanych przez Klienta i kuriera.

UWAGA! Informujemy , że nie mamy wpływu na pracę kurierów firm spedycyjnych. Nie ma możliwości umawiania się na konkretną godzinę dostawy, nie dysponujemy również numerami telefonów do kurierów. Wszelkie informacje dotyczące dostawy można uzyskać kontaktując się z infolinią firmy spedycyjnej. Firmy kurierskie dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00

10. Termin otrzymania przez Ciebie przesyłki = czas kompletacji zamówienia + czas dostawy

11. Koszt dostarczenia towaru do Europy poza Polską jest naliczany po złożeniu zamówienia, przesyłki realizowane są 99% za pomocą Poczty Polskiej – w przypadku niektórych zamówień Poczta Polska nie ubezpiecza paczki, wówczas przesyłki realizowane są za pomocą firmy Kurierskiej UPS lub GLS.

12. Odbiór osobisty jest możliwy po uprzednim umówieniu się z sprzedającym. Biuro czynne w godzinach 9.00 – 16.00. Adres odbioru ul. Przewóz 34/205, Kraków.

WAŻNE! Sprawdzenie przesyłki pod kątem uszkodzeń w transporcie:

Jeżeli podczas doręczenia zauważysz uszkodzenia paczki lub naruszenia firmowej taśmy sprawdź zawartość otrzymanej paczki i upewnij się, czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy. Jeśli zauważysz jakiekolwiek oznaki uszkodzeń mechanicznych prosimy o sporządzenie wspólnie z kurierem lub pracownikiem poczty protokołu zawierającego: datę zdarzenia, krótki opis uszkodzeń oraz podpis Twój i kuriera lub pracownika poczty. W takim przypadku masz również prawo do odmowy przyjęcia uszkodzonej bądź niekompletnej paczki. Prosimy również o niezwłoczne zawiadomienie Sklepu o zaistniałej sytuacji.