Koreański ręcznik do peelingu i jego zalety


Koreański ręcznik do peelingu i jego zalety

Latem do peelingu ciała nie trzeba namawiać. Wszystkie wiemy (i widzimy), że regularnie peelingowana skóra jest jędrniejsza i gładsza w dotyku. Złuszczanie to pierwszy krok, jeśli chcemy zmniejszyć cellulit. O kosmetykach peelingujących i produkcie, który możemy wykonać w domu już pisałyśmy. Dzisiaj chcemy Wam pokazać świetną alternatywę – koreański ręcznik do peelingu.

Jak go używać?

Ręcznik jest niewielki, dzięki czemu jest bardzo wygodny w używaniu. Jest wykonany w 100% z wiskozy – można go łatwo wypłukać i wysuszyć. Materiał jest delikatny i nie podrażnia skóry. Sekret tkwi w oryginalnym splocie włókien, który sprawia, że ręcznik oczyszcza skórę skutecznie i delikatnie. Używanie ręcznika jest bardzo proste. Wystarczy chwycić go za dwa końca i przesuwać po wybranej partii ciała.

Chcesz zmniejszyć cellulit?

Ręcznikiem można peelingować całe ciało albo tylko wybrane jego części. Masaż skutecznie pomaga w zmniejszaniu skórki pomarańczowej, dlatego produkt jest idealny do peelingu ud i pośladków. Dużą jego zaletą jest to, że do masażu nie są potrzebne żadne kosmetyki, wystarczy ręcznik i woda.

A może chcesz się zrelaksować?

Nie wszystkie zalety ręcznika są widoczne gołym okiem, bo jedną z nich jest działanie relaksujące. Tak! Masaż jest bardzo przyjemny i wprowadza w stan głębokiego odprężenia. Która z nas nie marzy o chwili przyjemności po ciężkim dniu? Bez wychodzenia z domu, bez czasu przeznaczonego na dojazd do SPA i wydawania pieniędzy. Ręcznik może nam służyć bardzo długo, bo odpowiednio prany i suszony nie zniekształca się i nie niszczy.

Wypróbujcie go, a gwarantujemy, że go pokochacie!

POLECANE PRODUKTY:

Koreański ręcznik do peelingu YEYE

Ręcznik do peelingu i hammamu Yeye


Może Cię też zainteresować:

Jaki jest najlepszy ręcznik do sauny

 

No comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.