Krem pod oczy – kosmetyk niezbędny


Krem pod oczy – kosmetyk niezbędny

Zapewne wiele z was zastanawia się dlaczego? Czemu krem do twarzy nie może zastępować nam drogich kosmetyków dedykowanych specjalnie skórze w okolicach oczu? Odpowiedź jest dość prosta, choć sam temat warto zgłębić dokładniej.

Dlaczego warto sięgnąć po krem pod oczy?

Skóra wokół oczu jest niezwykle cienka i delikatna, to po niej zazwyczaj poznaje się zmęczenie kobiety – tam powstają sine cienie, z którymi niejedna z nas walczy makijażem. Warto jednak sięgnąć po inne rozwiązanie – kremy pod oczy ze specjalną recepturą, skoncentrowaną na nawilżaniu, ochronie i niezbędnej pielęgnacji. Kupując taki preparat, przeczytajcie skład. Dopiero wtedy w pełni zrozumiecie, czemu taki krem jest droższy i bardziej nam służy niż zwykłe serum do twarzy, którego używamy na co dzień.

Co zawierają w swoim składzie kremy pod oczy?

Kremy pod oczy zawierają w swoim składzie peptydy oraz kwas hialuronowy, który zapewnia głębokie nawilżenie skóry. Oprócz tego ich podstawowym składnikiem bywa retinol, który wspomaga wytwarzanie zdrowych komórek, co z kolei prowadzi do satysfakcjonującej ochrony przed szkodliwym działaniem czynników środowiska.

Żeby jednak takie kremy dawały widoczne efekty, ujędrniały i wygładzały, trzeba ich używać systematycznie. A więc, drogie panie, jeśli czujecie, że to już ten czas, by specjalną uwagę poświęcić skórze pod oczami – nie zwlekajcie.

POLECANE PRODUKTY ZNAJDZIESZ TUTAJ


Może Cię też zainteresować:

Opuchlizna pod oczami

 

No comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.