Saunamistrzyni – Sylwia Kamińska-Konkol – NASZYM AMBASADOREM


Praca saunamistrza to trudna i wymagająca profesja. To ekstremalne warunki panujące w saunie, z którymi trzeba się mierzyć podczas każdego do niej wejścia. To umiejętność i wiedza w dobieraniu aromatów, muzyki i akcesoriów. To odpowiednia aranżacja ceremonii, ich tworzenie i sprawianie, że osoby w niej uczestniczące czują się w saunie odprężeni i zrelaksowani. To ekwilibrystyka ruchów rąk i całego ciała, które dają gościom poczucie estetyki i spokoju.

Na czym polega praca saunamistrza?

Podejrzewam, iż większość pań, jak i zapewne panowie również by się znaleźli, brała udział w zajęciach fitness. Proszę sobie zatem wyobrazić takie zajęcia, nie na sali gimnastycznej, a w saunie – gdzie temperatura oscyluje w granicach 100 st. C!

Poruszanie się w tak ekstremalnych warunkach, wymaga bardzo dobrej kondycji, i bez wątpienia, wygodnego, zdrowego i estetycznego stroju. Nie jest to łatwa sprawa, zważywszy, że sztuczne materiały nie są dla nikogo zdrowe, a i w saunie nie wskazane.

Odpowiedni strój dla saunamistrzyni

Długo szukałam takiego stroju, pomijając oczywiście hammamy, aż trafiłam na Angelikę Olsza, twarz i pomysłodawczynię marki YEYE. Okazało się, że wychodząc naprzeciw kobietom, które chciałyby saunować, ale nie potrafią przełamać bariery nagości w saunie – Angelika stworzyła naturalne stroje do sauny, składające się w 100 % z bardzo dobrej jakości bawełny, a przy okazji kobiece i gustowne.

Produkty YEYE

Osobiście przetestowałam produkty marki YEYE, prowadzę w nich na co dzień ceremonie w saunie i  jestem ich wielką fanką – do tego stopnia, że zgodziłam się zostać ambasadorem marki. Są to produkty wysokiej jakości, zrobione z naturalnych materiałów, wygodne i doskonale sprawdzające się w saunie, a do tego kobiece i estetyczne.

Mogę polecić YEYE z czystym sumieniem. Z produktami tej wyjątkowej marki, można zapoznać się i zakupić na stronie unikalnekosmetyki.pl. Jeśli cenisz sobie zdrowie, jakość, estetykę wykonania i dbałość o szczegóły, to z pewnością są to produkty dla Ciebie i Twoich bliskich.

Sylwia Kamińska-Konkol

(saunamistrzyni, manager saunarium, ambasador marki YEYE, kobieta z pasją)

POLECANE PRODUKTY:

Strój na saunę dla saunamistrzyni w 100% naturalna bawełna Yeye


Może Cię też zainteresować:

Tajemnice zawodu sauna mistrza

No comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.