Relaks dla Mamy


Jesteś mamą? Sprawdź jak się zrelaksować!

Jeśli jesteś mamą, to zdecydowanie pracujesz 24 godziny na dobę. Bez względu na pracę zawodową, przede wszystkim dbasz o dobro Twojego dziecka. Próbujesz być nie tylko opiekunką i przyjaciółką – dbasz, wspierasz, pocieszasz – ale także nauczycielką życia, co nie zawsze zachwyca potomka. Do tego dochodzą inne stresy, ale nie martwisz się, gdyż napędza Cię stała i wręcz niewysłowiona miłość. Czy w codziennym matczynym szaleństwie jest czas na chwilę odpoczynku? Dopiero wieczorem, gdy dziecko już smacznie śpi, można złapać oddech. Zatrzymaj się i pomyśl przez moment o sobie. Należy Ci się dobry relaks, abyś następnego dnia znów wstała wypoczęta i pełna ochoty do życia, aby mieć siłę podołać wszelkim trudnościom i, bez względu na wszystko, dalej wspierać swoje dziecko.

A jaki jest najlepszy sposób na dobry relaks?

Wystarczyłby weekend w spa, żeby porządnie wypocząć, ale nie oszukujmy się – chodzi nie tylko o pieniądze, a przede wszystkim o czas! Może warto zatem zorganizować domowy relaks i zapomnieć o całym świecie za pomocą ciepłej wody i odpowiednich kosmetyków. Kiedy będziesz napuszczać wodę do wanny lub po prostu 30 minut przed prysznicem, sięgnij po odżywcze serum do włosów marki Alona Shechter, które przywróci siłę i blask nawet najbardziej zmęczonym kosmykom, a dodatkowo doskonale nawilży skórę głowy i pomoże w ochronie przed szkodliwymi promieniami UV.

Zanurzając się w wodzie, zabierz ze sobą naturalne mydło do ciała Yeye z czekoladą i różą, które delikatnie oczyści Twoje zmęczone całym zabieganym dniem ciało i nawilży skórę. Poczuj się jak królowa Kleopatra! Następnie umyj włosy szamponem, który zawiera czyniące cuda substancje! Zwróć uwagę na fakt, że po wcześniejszym zastosowaniu serum, Twoje włosy będą pięknie natłuszczone i nawilżone, dlatego pamiętaj o dokładnym ich wymyciu 2 razy. 🙂

A po osuszeniu ciała po kąpieli koniecznie sięgnij po ostatni produkt z domowego spa – balsam z oślim mlekiem, którego subtelny zapach pozwoli Ci na ostateczne rozluźnienie każdego mięśnia, a ponadto pomoże w odprężeniu i ułatwi zasypianie.

„Zawód” mamy we współczesnym świecie nie jest łatwy.

Aby więc mieć siłę (i odwagę!), żeby sprostać wszystkim obowiązkom i wspierać swoją pociechę w codziennych wyzwaniach, pozwól sobie na chwilę odpoczynku i zanurz się w przyjemnych wonnościach kosmetyków. Nie zapominaj o sobie!

POLECANE PRODUKTY:

Mydło 100% naturalne ręcznie robione czekolada i róża Yeye

Balsam do ciała BIO z oślim mlekiem Galeo 250 ml

Szampon ziołowy do włosów odżywia i nawilża Alona Shechter 400 ml


Może Cię też zainteresować:

12 porad dla zabieganych mam

No comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.