Relaks dla Mamy


Jeśli jesteś mamą, to zdecydowanie pracujesz 24 godziny na dobę. Bez względu na pracę zawodową, przede wszystkim dbasz o dobro Twojego dziecka. Próbujesz być nie tylko opiekunką i przyjaciółką – dbasz, wspierasz, pocieszasz – ale także nauczycielką życia, co nie zawsze zachwyca potomka. Do tego dochodzą inne stresy, ale nie martwisz się, gdyż napędza Cię stała i wręcz niewysłowiona miłość. Czy w codziennym matczynym szaleństwie jest czas na chwilę odpoczynku? Dopiero wieczorem, gdy dziecko już smacznie śpi, można złapać oddech. Zatrzymaj się i pomyśl przez moment o sobie. Należy Ci się dobry relaks, abyś następnego dnia znów wstała wypoczęta i pełna ochoty do życia, aby mieć siłę podołać wszelkim trudnościom i, bez względu na wszystko, dalej wspierać swoje dziecko.

A jaki jest najlepszy sposób na dobry relaks?

Wystarczyłby weekend w spa, żeby porządnie wypocząć, ale nie oszukujmy się – chodzi nie tylko o pieniądze, a przede wszystkim o czas! Może warto zatem zorganizować domowy relaks i zapomnieć o całym świecie za pomocą ciepłej wody i odpowiednich kosmetyków. Kiedy będziesz napuszczać wodę do wanny lub po prostu 30 minut przed prysznicem, sięgnij po marokański eliksir z oleju arganowego do włosów, który przywróci siłę i blask nawet najbardziej zmęczonym kosmykom, a dodatkowo doskonale nawilży skórę głowy i pomoże w ochronie przed szkodliwymi promieniami UV.

Zanurzając się w wodzie, zabierz ze sobą mydło z oliwą z oliwek, mlekiem z osiołka i miodem marki Mirrini , które delikatnie oczyści Twoje zmęczone całym zabieganym dniem ciało i nawilży skórę. Poczuj się jak królowa Kleopatra kąpiącą się w kozim mleku. Następnie umyj włosy szamponem, który także zawiera tę czyniąca cuda substancję! Zwróć uwagę na fakt, że po wcześniejszym zastosowaniu oleju arganowego Twoim włosom wystarczy jedno mycie tym specyfikiem, zatem szamponu starczy na dłużej, co oznacza mniej wydatków. 🙂

A po osuszeniu ciała po kąpieli koniecznie sięgnij po ostatni produkt z domowego spa – aromatyczny olej do ciała, którego kwiatowy zapach pozwoli Ci na ostateczne rozluźnienie każdego mięśnia, a ponadto pomoże w odprężeniu i ułatwi zasypianie.

„Zawód” mamy we współczesnym świecie nie jest łatwe.

Aby więc mieć siłę (i odwagę!), żeby sprostać wszystkim obowiązkom i wspierać swoją pociechę w codziennych wyzwaniach, pozwól sobie na chwilę odpoczynku i zanurz się w przyjemnych wonnościach kosmetyków. Nie zapominaj o sobie!

No comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.