Sól z Morza Martwego


Sól z Morza Martwego i jej zbawienny wpływ na ciało

O tym, że Morze Martwe jest bogate w składniki, które mają zbawienny wpływ na nasz organizm i cerę, wiemy od dawna. Co jednak konkretnie daje nam sól z jego dna?

Jakie właściwości posiada sól z Morza Martwego?

Przede wszystkim nieoczyszczona sól z Morza Martwego posiada właściwości lecznicze i terapeutyczne (pomaga na przykład w terapiach antydepresyjnych i odprężających). Wspomaga leczenie takich chorób jak łuszczyca, egzema, grzybica, trądzik i innych problemów skórnych – łagodzi ich objawy, neutralizuje rany oraz uspokaja i odpręża zmęczone ciało.

Co jeszcze znajdziemy w soli z Morza Martwego?

W soli znajdziemy pierwiastki, które wzmacniają skórę i regenerują jej komórki – krzem, glin, żelazo, magnez, potas, jod, sód oraz brom. Co ciekawe, w czasie kąpieli z solą, organizm człowieka może absorbować przez skórę pierwiastki, na których niedobór aktualnie cierpi. Taka kąpiel sprawia, że nasza skóra przeżywa odrodzenie – pozbywamy się martwego naskórka, odbudowujemy komórki oraz oczyszczamy skórę. Polepszamy swój metabolizm i poprawiamy krwiobieg.

Dodatkowo jeśli jesteśmy na diecie, sól z Morza Martwego tylko nas w tym wesprze – zwalcza cellulit i tkankę tłuszczową. Pomaga także na niechciane rozstępy.

Sól z Morza Martwego powinna się znajdować w łazience każdej z nas!

POLECANE PRODUKTY:

Balsam Mor i Levona do podrażnionej skóry Alona Shechter 50 ml

Mydło Achillea antyseptyczne do twarzy i ciała Alona Shechter 400 ml

Klasyczne serum anti-aging Alona Shechter 100 ml


Może Cię też zainteresować:

Minerały z Morza Martwego

 

No comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.