Program lojalnościowy


ZA KAŻDE WYDANE 50 zł OTRZYMUJESZ 1 PIECZĄTKĘ
ZA 10 PIECZĄTEK OTRZYMASZ NAGRODĘ – BON NA 50 zł DO WYDANIA W NASZYM SKLEPIE

 

Robisz często zakupy w naszym sklepie? Masz już swoje konto? Unikalne Kosmetyki dbają o swoich stałych klientów! Korzystaj z naszego programu lojalnościowego. Rób zakupy – wymieniaj złotówki na pieczątki i wybieraj swoje ulubione kremy, żele, olejki i inne kosmetyki z naszego sklepu. Dowiedz się więcej czytając nasz regulamin programu lojalnościowego. Specjalnie dla waszej wygody, przystąpiliśmy do programu STAMPER.

Proste zasady
Jedna aplikacja – nielimitowana ilość okazji na nagrody! Zbieraj pieczątki i odbieraj nagrody – wszystko w Twoim telefonie! Uwolnij się od noszenia wielu papierowych kart. Od teraz już nigdy nie zgubisz kart lojalnościowych!

Wszystkie karty zawsze pod ręką.
Koniec z zapomnianymi, zalanymi czy podartymi pieczątkami. Teraz łatwo dodasz karty do wirtualnego portfela i zawsze będą pod Twoją ręką. Zbieraj karty – skanuj pieczątki i śledź swoje promocje. Stamper mówi “stop!” niewykorzystanym kartą lojalnościowym. Łap smartfon, po zakupie skanuj kod QR od sprzedawcy – i korzystaj bez limitu z nagród!

Bądź na bieżąco!
Lubisz być nagradzany? Sprawdź który z lokali, sklepów z Twojej okolicy bądź on-line prowadzi program lojalnościowy. Wejdź w widok mapy i zobacz aktualne promocje w Twojej okolicy! W łatwy sposób z nich skorzystaj!

Odbieraj nagrody!
Już nigdy nie przepadną Ci nagrody. Gdy wypełnisz kartę określoną ilością pieczątek – automatycznie dostaniesz powiadomienie że nagroda czeka do odebrania! Wybierając się na miasto w łatwy sposób sprawdzisz gdzie zahaczyć by odebrać benefity ! Stamper rozwiązanie bez papierowych kart – bez niewykorzystanych profitów.

 


Regulamin programu lojalnościowego

I.Wstęp

1. Organizatorem programu lojalnościowego jest: firma WSA ANGELIKA OLSZA,  Ul. Myśliwska 61/154, 30 – 718 Kraków, NIP 679 262 41 32.

2. Program Lojalnościowy sklepu (dalej zwany programem) jest skierowany do osób dokonujących zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego www.unikalnekosmetyki.pl.

3. Celem programu jest udzielanie rabatów dla Klientów regularnie nabywających towary.

4. Niniejszy regulamin stanowi podstawę działania programu jak również określa prawa i obowiązki jego Uczestników. Program regulaminu obowiązuje sklep Unikalne Kosmetyki i Uczestników od chwili jego ogłoszenia. Przez dzień ogłoszenia rozumie się dzień zamieszczenia na stronie internetowej www.unikalnekosmetyki.pl.

II.Definicje:

1. Sklep – sklep internetowy o nazwie Unikalne Kosmetyki, www.unikalnekosmetyki.pl.

2. Uczestnik Programu – osoba dokonująca zakupów produktów w Sklepie, która przystąpiła do Programu na zasadach opisanych w niniejszym Regulaminie.

III.Postanowienia Ogólne

1. W ramach Programu Uczestnik nabywa uprawnienia do rabatu za zakup towarów w  sklepie tej firmy.

2. Rabat związany z Programem nie może być odsprzedawany lub przenoszony pomiędzy uczestnikami programu bądź na inne podmioty.

3. Otrzymany Rabat nie podlega wymianie na gotówkę. Prawo do korzystania z konta jest osobiste i przysługuje wyłącznie Uczestnikowi.

4. Kwestia wykorzystania i skorzystania z rabatu jest indywidualną sprawą klienta.

IV.Uczestnictwo

1. Do Programu przystąpić może osoba pełnoletnia, jak i osoba, która ukończyła 16 lat życia za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.

2. Uczestnik Programu może brać udział w Programie tylko osobiście, a jego uczestnictwo nie podlega przeniesieniu na inne osoby.

3. Każdy Uczestnik może mieć tylko jedno konto w Programie.

4. Aby przystąpić do Programu należy założyć konto w sklepie unikalnekosmetyki.pl, każda zarejestrowana osoba staje się tym samym Uczestnikiem Programu.

5. Tekst Regulaminu dostępny jest na stronie internetowej www.unikalnekosmetyki.pl

V.System przyznawania rabatów na koncie Uczestnika

1. Sklep zobowiązuje się przyznawać Uczestnikowi rabat za nabycie towarów.

2. Rabat przyznawany jest za każdy zakup powyżej 50 zł w wysokości jednej pieczątki.

3. Wysokość rabatu w programie można sprawdzić logując się na swoje konto w aplikacji Stamper.  https://getstamper.com/

4. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany zasad przeliczania rabatów.

5. Wykorzystanie rabatu jest możliwe wyłącznie w odniesieniu do cen regularnych, rabat nie obowiązuje na produkty objęte innymi promocjami.

6. Wykorzystanie rabatu jest możliwe w terminie 14 dni, począwszy od dnia następującego po dniu dokonania zakupu upoważniającego do przyznania rabatu. Po tym terminie uprawnienie do rabatu wygasa.

7. Nie ma możliwości wymiany danego rabatu na gotówkę.

8. Rabat nie obejmuje kosztów przesyłki w przypadku zakupów w sklepie internetowym Unikalne Kosmetyki.

IX Rabat dla klientów biznesowych 

Osoby zarejestrowane na stronie sklepu jako partner biznesowy od początku otrzymują rabat w wysokości 25%. Klient biznesowy to osoba prowadząca działalność, dla której sklep Unikalne Kosmetyki pełni rolę dystrybutora. Taka osoba zamawia produkty w sklepie w hurtowych ilościach.

VI Zablokowanie konta

1. Sklep może zablokować konto Uczestnika w każdej chwili.

2. Z chwilą zablokowania konta Uczestnika zebrane punkty i rabaty zostaną unieważnione.

VII Zakończenie lub zawieszenie Programu

1. Sklep zastrzega sobie prawo do zawieszenia lub zakończenia Programu w każdej chwili.

2. W przypadku zawieszenia lub zakończenia Programu udzielone rabaty lub punkty zostaną unieważnione.

3. Punkty rabatowe nie mają terminu ważności.

IX Rezygnacja z programu

Nie ma możliwości rezygnacji z uczestnictwa w programie.