<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1822471244631574&ev=PageView&noscript=1" />

O nas - MisjaWitajcie w specjalnym miejscu !

Unikalne kosmetyki to „połączenie moich własnych punktów”. Co się za tym kryje? Steve Jobs w trakcie wykładu na Uniwersytecie Stanford powiedział, że doświadczenie i rzeczy jakie doświadczamy w życiu to punkty. …”nie możesz łączyć punktów patrząc w przyszłość; można je jedynie łączyć patrząc wstecz. Trzeba więc ufać, że w jakiś sposób wydarzenia te połączą się w przyszłości.” 
Kilka słów o moich punktach ja je nazywam kropkami. ;) Uwielbiam podróże i odkąd pamiętam życie zawsze mnie gdzieś gnało dlatego staram się każdą możliwą sytuację wykorzystać do poznania nowych miejsc. Pochodzę z Krakowa i tutaj mieszkam ale w między czasie mieszkałam w Zakopanem, Warszawie a nawet w 2005 roku znalazłam się w stolicy mody Nowym Jorku, gdzie zamieszkałam wstępnie na pół roku ale jak się okazało zmieniło się na 6 lat. ;) Miasto to  dało mi ogrom radości ale również doświadczenia,  pozwoliło otworzyć oczy i uwierzyć,  że można wiele osiągnąć ciężką pracą,  uczciwością i „złotą obsługą klienta”.  Moją pasją są również kolory i makijaż a marzeniem była nauka pod okiem wybitnego nauczyciela i tak właśnie trafiłam do Christy Valmy International School w NYC, gdzie spełniłam swoje marzenie, ale aby tego było mało skończyłam cały program szkoły odnośnie kosmetologii co pomagało mi przy pracy wizażysty a teraz w doborze odpowiednich produktów do pielęgnacji dla was i waszych pociech. 
Od wielu lat pracuję z klientem co pozwoliło mi wypracować swoją własną „złotą obsługę klienta”. 
Na co dzień jestem mamą,  partnerką, córką,  siostrą,  przyjaciółką - relacje z bliskimi ludźmi są dla mnie bardzo ważne a życie przez to staje się pełniejsze i wartościowe. 
Moimi pasjami są również narty zimą i nowa letnia pasja Kite surfing. 
Jak widzicie moje „kropki” połączyły się w całość. Dzięki podróżą i poznawaniu innych kultur oraz składników jakie stosuje się w danym kraju mogę przybliżyć wam świat poprzez produkty i zadbać o odpowiednie zastosowanie, jestem Mamą więc wiem jakie produkty są najlepsze do pielęgnacji tak delikatnej skóry jak skóra niemowlaka, dzięki szkole kosmetycznej produkty te będą spełniały wasze najwyższe wymagania, dzięki doświadczeniu w sprzedaży i obsłudze klienta sprawię, że w naszym sklepie poczujecie się jak w „swoim ulubionym sklepie” gdzie postaramy się aby każda z was była traktowana indywidualnie i wyjątkowo, gdzie nie będziecie anonimowe. :D Takie miejsce chce dla was stworzyć! Mam nadzieję, że pomożecie i będziecie z nami go tworzyć!


Pozdrawiam,

Angelika


JESTEŚMY WYŁĄCZNYM DYSTRYBUTOREM NA POLSKĘ MAREK: LIVING NATURE, NAIF, MIRRINI oraz ALONA SHECHTER - odnośnie sprzedaży hurtowej, zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 509 630 730 bądź email: angelika@unikalnekosmetyki.pl


Pewnego dnia, bo tak powinnam zacząć wprowadzenie do tej historii, spotkałam na swojej drodze kobietę niesłychaną, która patrzy na świat oczami bajki i wierzy, że każdy ma swoją własną bajkę do przeżycia! Unikalne Kosmetyki, też taką posiadają. Zapraszam do zaparzenia sobie pysznej kawy i do lektury:

Autor: dr hab. Małgorzata Abassy Bajkowe Seminaria

Najjaśniejsza

Królowa się starzała. Nie przyciągała już tak jak kiedyś zachwyconych spojrzeń rycerzy. Trubadurzy przestali układać o niej pieśni. Gdy wchodziła do sali przyjęć, nikt nie szeptał: „Najjaśniejsza Pani”.
Zły czar, rzucony dawno temu na kobiety jej rodu, zaczął działać. Cera Królowej zrobiła się szara. Twarz zasnuwała pajęczyna. Oczy gasły. Sylwetka przygarbiła się. Urok słabł: nikt jej nie widział i nikt jej nie słyszał. 
Nie pomagały masaże. Konsultacje zagranicznych medyków nie przynosiły skutku. Z czterech stron świata Królowej sprowadzano różne kosmetyki. Wszystko na nic. Królowa gasła w oczach.
Pewnego dnia, Królowa postanowiła wziąć sprawy we własne ręce. W przebraniu, incognito, opuściła mury swojego zamku i udała się na rekonesans po gabinetach kosmetycznych, spa i salonach urody. Dzień po dniu próbowała wszystkiego! Bez skutku.
Tamtego dnia wracała z kolejnych zabiegów, a rozpacz w niej rosła. Nawet te najkosztowniejsze przynosiły efekt na krótko. Zły czar okazał się silniejszy. 
Na rogu ulicy stała Staruszka. „Daj mi pieniążka, Królowo, a podaruję ci coś unikalnego” - powiedziała. Królowa miała zajętą głowę własnymi zmartwieniami. Machinalnie dała Staruszce monetę, a ta podała jej kolorowe pudełeczko.
Królowa wzięła pudełeczko do ręki: Unikalne kosmetyki – szepnęła – A cóż to takiego? Odwróciła się, ale staruszki już nie było. Tylko jakaś młoda kobieta oddalała się żwawym krokiem. 
Co mi szkodzi spróbować – pomyślała zrezygnowana  nakładając wieczorem krem na twarz. Potem wsunęła się pod kołdrę i zasnęła.
Obudził ją blask, chociaż wokół panowały ciemności. Po chwili zorientowała się, że to jej twarz jaśnieje. Pobiegła do lustra. Po szarej cerze nie było ani śladu. Zmarszczki zniknęły, a oczy patrzyły jasno i mądrze. Niecierpliwie czekała Królowa do świtu. Gdy tylko nadszedł, ubrała się i poszła do sali przyjęć. Krok miała żwawy. Plecy proste. Zasiadła na podwyższeniu.
- Witaj, o Najjaśniejsza – szepnął z najdalszego końca sali ten, do którego serce Królowej wyrywało się od dawna. Twarz Królowej rozbłysła blaskiem a dwór pokłonił się nisko wśród szeptów: „To chyba czary. Królowa nigdy nie wyglądała tak młodo i promieniście”.
Królowa uśmiechnęła się i ukradkiem dotknęła dłonią pudełeczka od Staruszki. Trzymała je w kieszeni sukni. Jak talizman.
O zmroku Królowa ponownie wymknęła się z pałacu. Pobiegła opustoszałymi ulicami miasta i odnalazła Staruszkę. „Proszę, daj mi też coś unikalnego dla mojego Króla” – wyszeptała.
Staruszka z uśmiechem podała jej pudełeczko. Królowa przytuliła skarb do serca, ukłoniła się Staruszce, a potem pobiegła do swojego Króla – zanieść mu blask.

UNIKALNE KOSMETYKI. PRZYWRÓĆ CERZE BLASK. POZWÓL SIĘ ZAUWAŻYĆ.
BĄDŹ NAJJAŚNIEJSZA.
 
  • Witaj w świecie unikalnych kosmetyków! Cieszymy się, że trafiłeś do nas. Życzymy Ci udanych i przyjemnych zakupów! Jeżeli potrzebujesz porady, to śmiało do nas napisz lub zadzwoń. Z chęcią pomożemy! Zespół Unikalnych Kosmetyków
PayU