Kategorie wybierane najchętniej

Do sauny

Zero Waste

Kosmetyki naturalne

Akcesoria

Witaj w moim świecie niezwykłych kosmetyków!

Wprawdzie jesteś na stronie sklepu internetowego, ale pamiętaj, że z przyjemnością osobiście pomogę wybrać właściwą dla Ciebie pielęgnację oraz odpowiem na nurtujące Cię pytania. Dla większości z proponowanych u nas marek jestem dystrybutorem lub przedstawicielem firmy na polski rynek, sama używam wielu z oferowanych produktów, a dodatkowo jestem wizażystką (ukończyłam szkołę kosmetyczną w Nowym Jorku) – mam więc spore doświadczenie w branży.

 

Znajdziesz u nas artykuły wytwarzane z egzotycznych składników, dostępnych jedynie w kilku odległych zakątkach świata. Pomiędzy nimi są te z Living Nature® z miodem Manuka z Nowej Zelandii, a także komponowane przez Alonę Shechter® w Izraelu, z użyciem minerałów z Morza Martwego, a także wiele innych, tworzonych z wykorzystaniem naturalnych dodatków, takich jak olejek neroli, olej kokosowy, olejek bawełniany, itp.

Nie zabraknie kremów do pielęgnacji, toników w żelu, balsamów, peelingów czy kosmetyków do włosów, które sprawią, że Twoja codzienna pielęgnacja nabierze innego wymiaru.

 

Stawiam na jakość i śledzę trendy, dlatego też wprowadziłam do oferty produkty typu zero-waste, naturalne i wegańskie oraz nowinki w postaci akcesoriów do ciała – mam tu na myśli rollery z naturalnych kamieni, czy rękawice do peelingu.Usiądź więc wygodnie z kubkiem kawy, sprawdź interesujące Cię kategorie, przeczytaj wpisy na blogu i zadzwoń, kiedy będziesz potrzebować pomocy.

 

Po prostu zadzwoń (509 630 730) i spokojnie porozmawiajmy. Jeśli jednak wolisz najpierw przeglądnąć strony sklepu, serdecznie zapraszam ~Angelika

Najnowsze wpisy z bloga

Nagrody i wyróżnienia