Zestaw prezentowy na Święta Bożego Narodzenia ACHILLEA

  • Marka: Alona Shechter
  • Kod produktu: Zestaw prezentowy ACHILLEA
  • Dostępność: Dostępne
  • Opinie:

199,00 zł

Opis

Zestaw prezentowy na Święta Bożego Narodzenia ACHILLEA


Panie i Panowie - przychodzimy do Was z kolejnym zestawem. W nim znajdziecie mydło Achillea do twarzy i ciała (400ml) wraz z naturalnym balsamem Mor&Levona. 


Antyseptycze mydło Achillea oferuje wyjątkowo głębokie i skuteczne oczyszczenie. Usuwa zanieczyszczenia z porów skóry. Zapobiega infekcjom bakteryjnym i grzybiczym. Pomaga w leczeniu chorób skóry. Można go stosować w każdym wieku i do wszystkich rodzajów skóry. 


Drugim naturalnym produktem jest balsam ze składnikami i minerałami z Morza Martwego, który idealnie sprawdza się przy podrażnionej skórze. Podobnie jak płyn Achillea zapobiega i leczy choroby skóry. Również może być stosowany do każdego rodzaju cery. Produkt Alona Shechter nawilża skórę i przyczynia się do odnowy martwych komórek.


Produkty te najlepiej sprawdzają się razem. Najpierw należy oczyścić skórę mydłem Achillea, następnie nałożyć balsam. 


Przypominamy o jak najszybszym składaniu zamówień. Nie gwarantujemy, że produkty zamówione po 18 grudnia dotrą do świąt. 


Nie czekaj :)

Zapraszamy już dziś na świąteczne zakupy!


W skład zestawu wchodzą:

- Mor i Levona Balsam z naturalnymi składnikami i minerałami z Morza Martwego do podrażnionej skóry Alona Shechter 50 ml 

-Mydło Achillea antyseptyczne do twarzy i ciała z naturalnymi składnikami i minerałami z Morza Martwego Alona Shechter 400 ml

Wszystko zapakowane w piękne świąteczne pudełeczko!


Zobacz też inne nasze zestawy TUTAJ


Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

Produkty powiązane

PODARUJ KARTKĘ

15,00 zł