Elektryczny dyfuzor do aromaterapii ALTAIS

  • Marka: Galeo
  • Kod produktu: Galeo dyfuzor ALTAIS
  • Dostępność: Dostępne
  • Opinie:

289,00 zł

Opis

Elektryczny dyfuzor do aromaterapii ALTAIS


KORZYŚCI

Ultradźwiękowy, elektryczny dyfuzor idealnie sprawdzi się w Twoim domu! Odświeży i nawilży powietrze, a także zapewni relaks.

OPIS PRODUKTU

Elektryczny dyfuzor do aromaterapii pomoże zadbać o odpowiedni poziom nawilżenia, przy okazji wypełniając je pięknym zapachem. Pod wpływem fal ultradźwiękowych, które emitują niewyczuwalne wibracje powoduje, że wlane olejki eteryczne rozpadają się i przechodzą w postać aromatycznej mgiełki. Dzięki temu bardzo drobne cząstki mogą być wchłaniane przez drogi oddechowe i wywierać swoje korzystne działanie. Dyfuzor sprawdzi się w roli nawilżacza i odświeżacza powietrza lecz nie tylko. Dzięki rozproszonym i zmieniającym się kolorom klosz stworzy miękką i świetlistą atmosferę w Twoim wnętrzu. 

ZALETY:

– nawilża i odświeża powietrze

– niezbędny w aromaterapii

– pomaga w walce z bezsennością

– zapewnia relaks 

SPOSÓB UŻYCIA

Dyfuzor napełnić wodą z kranu (nie zdemineralizowaną) i wlać tylko 2-3 krople olejków eterycznych. Podłącz urządzenie. Dyfuzja trwająca od 15 do 20 minut wystarcza do perfumowania i oczyszczenia atmosfery w pomieszczeniu.

Wymiary Ø 16,5 cm x wys. 22 cm

Zasilanie 100-240 VAC, 50/60 Hz

KRAJ POCHODZENIA

Francja

PRODUCENT

Galeo

KATEGORIA

olejki eteryczne, aromaterapia

PORADY

Czyść dyfuzor raz lub dwa razy w miesiącu. Aby to zrobić, wlej biały ocet do zbiornika i odstaw, aż zniknie kamień nazębny. Dobrze wypłucz. Specyfikacja

POJEMNOŚĆ
POJEMNOŚĆ Pojemnik na wodę 80 ml
SKŁADNIKI
SKŁADNIKI Matowa biała ceramika

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę